Zadbaj o ściany swojego domu. Wybierz Farby z oferty TSB24.pl i ciesz się trwałym efektem!

Zadbaj o ściany swojego domu. Wybierz Farby z oferty TSB24.pl i ciesz się trwałym efektem!

Wybór odpowiedniej farby do specyfiki danego pomieszczenia ma znaczenie. Na rynku dostępne są różnego rodzaju produkty, które spełnią swoje zadanie w określonych warunkach. Charakteryzują się różnymi parametrami technicznymi i trwałością. Chcąc zadbać o ściany swojego domu, warto sprawdzić ofertę TSB24.pl. To miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości farby do wnętrz i inne materiały budowlane.

Oferta farb w Twoim Sklepie Budowlanym 

Biorąc pod uwagę różne potrzeby klientów, specjaliści Twojego Sklepu Budowlanego przygotowali kompleksową ofertę. Znajdują się w niej starannie dobrane farby do ścian i sufitów. Dla wygody klienta podzielono je na czytelne kategorie, dzięki czemu nawigacja po sklepie i zrobienie w nim zakupów są jeszcze prostsze. Asortyment TSB24.pl obejmuje:

  • farby akrylowe;
  • emalie wodne;
  • farby ochronne;
  • farby wodne;
  • farby do wnętrz;
  • farby wypełniające;
  • farby do ścian i sufitów;
  • farby dekoracyjne;
  • i inne. 

Produkty dostępne w tych kategoriach różnią się parametrami technicznymi i kolorystyką. Spełnią one oczekiwania zarówno profesjonalnych ekip budowlanych i remontowych, jak i domowych majsterkowiczów, którzy remont wykonują we własnym zakresie. 

Farba akrylowa – popularny wybór klientów

Do wnętrz suchych najczęściej wybierana jest farba akrylowa. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością i prostotą aplikacji. Dzięki temu malowanie jest jeszcze wydajniejsze, a jego efekt lepszy. Farby akrylowe najczęściej stosuje się w takich pomieszczeniach jak: sypialnia, korytarz, pokój dzienny, itp. W przypadku łazienki i kuchni, gdzie panuje podwyższona wilgotność powietrza, warto postawić na nieco inne rodzaje. Dodatkowym atutem farb akrylowych jest to, że z powodzeniem można stosować je na różnym podłożu. Dobrze pokryją, m.in.: gips, zagruntowany tynk, drewno, tworzywa sztuczne, beton, płyty kartonowo-gipsowe. Dzięki temu są częstym wyborem specjalistów od remontów. Dobrym wyborem może też być emalia wodna na bazie akrylu. 

Farby do łazienki i kuchni 

W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, czyli przede wszystkim w łazience i kuchni, warto postawić na farby hydrofobowe. Charakteryzują się one wodoszczelnością i gwarantują większą wytrzymałość w takich warunkach. Stosuje się je również w pokojach dziecięcych, gdzie ściany są dodatkowo narażone na zabrudzenia. Hydrofobowość sprawi, że tego typu ścianę będzie można częściej zmywać w celu jej czyszczenia. 

Farby o dodatkowych właściwościach 

Eksperci sklepu TSB24.pl w asortymencie przygotowali farby, które charakteryzują się dodatkowymi właściwościami. To, m.in. farby wypełniające przeciw pleśni i grzybom, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie. Przeznaczone są do stosowania na ścianach zewnętrznych. Ciekawym wyborem są farby dekoracyjne do ścian, dzięki którym na ich powierzchni można uzyskać wyjątkowy efekt. Nawiązuje on do różnego rodzaju faktur. Farba tego typu może posiadać w sobie dodatkowe drobinki brokatu. 

Produkty od renomowanego producenta

W Twoim Sklepie Budowlanym stawia się tylko na sprawdzone i wydajne materiały. Wszystko po to, aby zapewnić komfort i efektywność codziennej pracy specjalistów. Oferowane farby pochodzą z katalogu produktów producenta CAP Arreghini. To uznana włoska firma, która od 1950 roku dostarcza na rynek starannie przygotowane farby i emulsje do różnego rodzaju powierzchni. Produkty te z powodzeniem stosowane są przez profesjonalistów. Odpowiednio dobrane i wykorzystywane gwarantują doskonały efekt malowania i jego trwałość. Zadbasz o to, wybierając farby z asortymentu TSB24.pl. 

Skorzystaj z oferty sklepu TSB24.pl

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem farb przygotowanym przez TSB24.pl. To miejsce, które zaspokoi potrzeby profesjonalistów oraz domowych majsterkowiczów. Skompletujesz w nim artykuły i narzędzia, których potrzebujesz do wykonania remontu lub podstawowych prac wykończeniowych. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach i z krótkim terminem dostawy. Zapraszamy do skorzystania z oferty i zakupów na TSB24.pl.