Okrągłe lustra – dlaczego warto je mieć w swoim mieszkaniu

Okrągłe lustra – dlaczego warto je mieć w swoim mieszkaniu

Czy Ty również spotkałeś się z tą opinią, że okrągłe lustra przechodzą do lamusa? Jeśli tak, zapomnij o nim, to bzdura! Okrągłe lustra pną się na szczyty popularności i są wykorzystywane w wielu współczesnych aranżacjach. Sprawdź dlaczego warto jest je mieć w swoim mieszkaniu i czym należy kierować się przy wyborze odpowiedniego lustra dla siebie.

Lustrom w okrągłym kształcie za żadne skarby nie można odmówić uroku oraz dużej elegancji. Lustra zachwycają, są pełne nostalgii, ale również i nowoczesności oraz nietuzinkowości. Okrągłe lustra z lekkością wpisują się w każdy rodzaj aranżacji, ozdabiając je i podkreślając ich wyjątkowy charakter. Okrągły kształt od zawsze był, jest i będzie na czasie, dlatego miej pewność, że to dodatek, który będzie służył przez wiele lat.

lustro

Lustra pełne uroku i wdzięku

Okrągłe lustra w ramach – metalowych, drewnianych bądź wykonanych z innych, często organicznych materiałów mogą być naprawdę urocze. Bez względu na to czy postawisz na model stojący czy wiszący mają w sobie to ujmujące “coś”. Wyobraź sobie sielską aranżację bądź kobiecą toaletkę czy pasuje do niej lustro w innym kształcie? Oczywiście, że nie, dlatego to potwierdzenie ich czaru i uroku.

Lustra dopasowujące się do każdego stylu

Okrągłe lustra również dobrze adaptują się do przestrzeni, bez względu na to w jakim stylu zostały utrzymane. Styl nowoczesny, styl klasyczny, retro, a nawet skandynawski – nie ma przeciwwskazań, żeby łączyć je z okrągłymi lustrami. Tutaj kluczową rolę odgrywa rodzaj obramowania i zdobień. Niektóre z nich muszą pozostać bardziej ozdobne, inne proste, a nawet minimalistyczne.

Ponadczasowy kształt, zawsze w dobrym guście i w modzie

Okrągłe lustra wykorzystywane są od wieków – to potwierdzenie tego, że mamy do czynienia z ponadczasowym kształtem. Bez względu na to czy to ludwikowska Francja, międzywojenne wnętrze, czy też współczesne mieszkanie – ozdoba po prostu zdobi, a dodatkowo pełni wiele funkcji użytkowych w każdej przestrzeni.