Nowoczesne miski WC, które cechują się funkcjonalnością i są łatwe w utrzymaniu w czystości

Nowoczesne miski WC, które cechują się funkcjonalnością i są łatwe w utrzymaniu w czystości

Projektowanie łazienki często okazuje się dużym wyzwaniem ze względu na konieczność przemyślanego wyboru wszystkich elementów wyposażenia, które zwykle stają się inwestycją nawet na kilkanaście lat użytkowania. To sprawia, że łazienka powinna wyróżniać się funkcjonalnością oraz ciekawym designem, które ułatwią domownikom dbanie o codzienną higienę. Warto przy tym wspomnieć, że nieodłącznym elementem każdej łazienki jest odpowiednio dobrana miska WC, która ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań może zapewniać większą higienę i cechować się niezwykle łatwym montażem. Tego typu produkty oferuje między innymi marka Laufen, która współpracuje z uznanymi światowymi projektantami i tworzy kolekcje zachwycające designem oraz funkcjonalnością.

Funkcjonalne rozwiązania pojawiające się w miskach WC marki Laufen

Decydując się na inwestycję w nową miskę WC, warto zadbać o to, aby cechowała się ona funkcjonalnością i designem pasującym do aranżacji całej łazienki. Godne uwagi rozwiązania proponuje wspomniana marka Laufen, która wyróżnia się nowoczesnymi miskami o bezkołnierzowej konstrukcji i możliwością wyboru powłoki Laufen Clean Coat. Brak kołnierza, określany również jako rimless, zapewnia większą higienę ze względu na kształt pozbawiony trudno dostępnych miejsc, w których zwykle gromadzą się bakterie i zanieczyszczenia. Z kolei opcjonalna powłoka Laufen Clean Coat uszlachetnia powierzchnię ceramiki, ułatwiając jej czyszczenie oraz zmniejszając zużycie środków czyszczących.

Do niezwykle funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań proponowanych w miskach podwieszanych marki Laufen należy system montażu EasyFit 2.0. Ze względu na precyzyjne dopasowanie długości prętów inwestorzy nie muszą martwić się koniecznością ich przycinania, co pozwala również zmniejszyć zużycie plastiku i pozytywnie wpływa na środowisko. Ponadto montaż nie wymaga wykorzystania specjalistycznych sprzętów czy profesjonalnej wiedzy, dzięki czemu poradzi sobie z nim nawet jedna osoba. Warto przy tym wspomnieć, że w systemach EasyFit 2.0 elementy montażowe są niewidoczne, co zwiększa estetykę całej instalacji i jednocześnie ułatwia utrzymanie miski w czystości ze względu na brak widocznych otworów.

Starannie wykonane miski WC, które wyróżniają się designem i wysoką higieną

W ofercie marki Laufen pojawiają się starannie zaprojektowane miski WC stojące i podwieszane, które w zależności od wybranej kolekcji różnią się między sobą stylem oraz kształtem. Osoby, którym zależy na prostych, minimalistycznych miskach WC, z pewnością docenią kolekcję LUA, która wyróżnia się nieskomplikowanymi, ale nowoczesnymi kształtami. W jej ramach można zdecydować się nie tylko na miski WC podwieszane, ale również na wersję w kompakcie, która wyróżnia się zintegrowanym zbiornikiem na wodę. Inną nowoczesną kolekcją jest seria Sonar, która oferuje miski WC stojące lub podwieszane. Na szczególną uwagę zasługuje ich wyjątkowy kształt, który stanowi ciekawe przełamanie dla całkiem prostych lub owalnych modeli.

Warto również wspomnieć, że inwestorzy poszukujący idealnych rozwiązań do eleganckich łazienek urządzonych w bardziej klasycznym stylu będą zadowoleni z misek WC z kolekcji The New Classic. Wyróżnia się ona neoklasycznym designem, który pozwala na stworzenie niezwykle oryginalnych aranżacji. Co więcej, mimo nawiązań do klasyki, w miskach WC zastosowano nowoczesne rozwiązania, które podnoszą komfort ich użytkowania oraz wpływają na zachowanie większej higieny, na przykład ze względu na konstrukcję rimless czy opcję powłoki Laufen Clean Coat.