Magazyn samoobsługowy w Warszawie – jak wynająć, o czym pamiętać?

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – jak wynająć, o czym pamiętać?

Wielu mieszkańców Warszawy narzeka na zbyt małą powierzchnię mieszkań. Nie musi to jednak oznaczać konieczności pozbycia się wielu rzeczy. Można je przechowywać w magazynie samoobsługowym – to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w różnych okolicznościach.

Czym jest magazyn samoobsługowy i kiedy warto go wynająć?

Magazyn samoobsługowy określany mianem mini przechowalni znajduje się w większym obiekcie, który świetnie jest przystosowany do najmu. Klient ma do niego dostęp przez całą dobę przez wszystkie dni w tygodniu. Magazyny są zabezpieczane na rozmaite sposoby i wyposażone w udogodnienia ułatwiające korzystanie z nich. Mowa tu m.in. o wózkach paletowych lub koszowych. Wymienić można kilka sytuacji, kiedy wynajem magazynu okazuje się strzałem w dziesiątkę – zwłaszcza że nie każdy ma do swojej dyspozycji dodatkową przestrzeń taką jak np. komórka lokatorska. Warszawa daje w tym zakresie duży wybór, w związku z czym to nie problem wynająć mini przechowalnię na czas przeprowadzki, remontu, dłuższego wyjazdu czy po prostu na co dzień z powodu braku miejsca w mieszkaniu.

Jak wynająć magazyn samoobsługowy w Warszawie?

W Kangu Self Storage procedury związane z wynajęciem magazynu samoobsługowego w Warszawie są proste i nieskomplikowane. Przede wszystkim na stronie usługodawcy należy sprawdzić dostępność poszczególnych powierzchni. Dla przykładu najmniejsze magazyny mające 1-3 m kw. są w stanie pomieścić zawartość mieszkania o metrażu do 30 m kw. Wcześniejsza rezerwacja magazynu zwykle nie jest obowiązkowa – jeśli dana przechowalnia jest wolna, formalności da się załatwić od ręki. Najlepiej to zrobić osobiście w biurze obsługi klienta, niemniej można się tym zająć również za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Od czego zależy cena wynajmu magazynu samoobsługowego w Warszawie?

Ogromną zaletą omawianej usługi są atrakcyjne stawki. Opłata za wynajęcie magazynu zależy głównie od długości najmu oraz powierzchni i dokładnej lokalizacji magazynu. Trzeba brać przy tym poprawkę na minimalny okres najmu.