„Przepis dnia” – TVP1

tvp1 logo „Przepis dnia” z Mistrzem Sową codziennie zaskakiwał nas ciekawym pomysłem kulinarnym. Od poniedziałku do piątku inspirował i podpowiadał, co i jak ugotować, aby było pysznie i różnorodnie, a zarazem łatwo.

Prowadzący program, Robert Sowa w cztery minuty podpowiadał jak przyrządzić pyszne i ciekawe dania. Pokazał również jak przyrządzić znane i popularne potrawy, jak na przykład gulasz czy placki ziemniaczane, ale zawsze z jakimś ciekawym pomysłem lub oryginalnym dodatkiem, który pozwolił urozmaicić codzienne menu. W programie nie zabrakło też potraw bardziej wykwintnych, na specjalne okazje i dla osób poszukujących nowych wyzwań kulinarnych. Całości dopełniły regionalne odsłony różnych popularnych dań.

Wszystkie przepisy, na 50 potraw, które przygotował Mistrz, możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.doradcasmaku.pl/przepis-dnia/przepisy/strona/1/index.html . Natomiast jeśli chcecie przypomnieć sobie krok po kroku daną potrawę zachęcamy prześledzić dany odcinek raz jeszcze – http://www.doradcasmaku.pl/przepis-dnia/odcinki/strona/1/index.html

Kuchnia jak u SOWY - Cuda z żurawin!
-->